Galatasaray’ın yıldızları gecelerde! Korumalardan gazetecilere müdahale

Galatasaray’ın sezon başında yaptığı flaş transferlerden olan Juan Mata ile eşi Evelina Kamph, önceki gece Bebek Otel’de objektiflere takıldı. Birlikte yemek yemeye gelen Mata ve eşi, çıkışta basın mensuplarına görüntü vermemek için büyük çaba sarf etti.

KORUMALARIN MÜDAHALESİNE ANLAM VERİLEMEDİ

Korumalar tarafından önleri kapatılan 34 yaşındaki Mata ve eşi, hızlı adımlarla VIP arabalarına bindi. Bu sırada korumaların gazetecilere müdahalesine ise bir anlam verilemedi.

TAKIM ARKADAŞI DA GELDİ

Yaklaşık 30 dakika sonra mekana; Juan Mata’nın takım arkadaşı ve adı oyuncu Devrim Özkan ile anılan Lucas Torreira da geldi.

KOŞAR ADIMLARLA İNDİ

Torreira, mekan önünde gazeteciler olduğu için araçtan 15 dakika boyunca inmek istemedi. Korumalarının görüntü alınmaması için etrafını sardığı Galatasaraylı oyuncu, koşar adımlarla mekana sıfır yanaştırdığı arabasından indi.

SABAH SAATLERİNE KADAR MEKANDAYDI

Sabah saatlerine kadar mekanda kalan 27 yaşındaki Lucas Torreira, daha sonra geç saatlerde ayrılarak, evinin yolunu tuttu.

DEVRİM ÖZKAN’A SIKI TAKİP!

Galatasaray’ın sezon başında Arsenal’den transfer ettiği Lucas Torreira’nın, oyuncu Devrim Özkan’ı sıkı takibi geçtiğimiz aylarda dikkat çekmişti. Devrim Özkan, Türkiye Kupası’nda oynanan Galatasaray-Kastamonuspor maçını tribünden izlemişti. Torreira ise karşılaşma bitmeden oyuncuyu Instagram hesabından takibe başlamıştı.

“YENGEİNİZ KİM OLUR BİLMEM”

‘Hazine’ filminin galasına katılan Özkan, Torreira ile ilgili sorulara; “Hepimiz arkadaşız. Gala için geldim, bu konuyu konuşmayalım” cevabını vermişti. Muhabirlerin, “Galatasaray taraftarları sizi ‘Yenge’ olarak görmeye başladı. Neler söyleyeceksiniz bununla ilgili?” sorusu karşısında ise ünlü isim; “Kim sizin yengeniz olur bilemem. Ben ‘Hazine’ filmi için geldim” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir