Opside, ZK-RaaS Platformunu Genişletmek İçin 4 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Opside, ZK-RaaS platformunu genişletmek için 4 milyon dolar yatırım aldı. Platformunu genişletmek için 4 milyon dolarlık tohum turunu bitirerek fonu güvenceye aldı.

ZK-RaaS (ZK-rollup-as-a-service) sağlayan son teknoloji ürünü üç katmanlı bir altyapı platformu olan Opside, kısa bir süre önce 4 milyon dolarlık başarılı bir fon toplama tohum turunu tamamladı.

Finansman, Web3.com Ventures tarafından yönetildi ve kripto endüstrisindeki diğer önemli yatırımcıların katılımıyla bu yenilikçi çözüme artan ilgiyi vurguladı.

Opside, geliştiricilerin uygulamalarını herhangi bir altyapıya ihtiyaç duymadan Opside katman 3’e yerleştirmelerini sağlayan genel amaçlı bir ZK-rollups yazılım geliştirme kiti geliştirmiştir. Opside, 2. katmanda fikir birliği ve veri kullanılabilirliği ile ilgilenerek tüm işlemlerin ve üretilen verilerin hash edilmesini ve 2. katman Opside zincirinde saklanmasını sağlar. Bu çığır açan yaklaşım, daha hızlı işlem işleme ve daha düşük ücretler gerektiren oyunlar ve sosyal ağlar gibi zincir üzerindeki uygulamalar için yeni olanaklar dünyasının kapılarını açıyor.

Tohum turu finansmanı, Opside’ın gelişimini hızlandırmak, ekibini genişletmek ve hizmetlerine yönelik artan talebi karşılamak için operasyonlarını ölçeklendirmek için kullanılacak. Opside, ZK-RaaS ve proof-of-stake (PoS) ve proof-of-work (PoW) mutabakatına odaklanarak uygulamalara ve kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunarak mevcut ZK-RaaS çözümleri tarafından yeterince hizmet verilmeyen pazardaki bir boşluğu dolduracak.

Opside’ın kurucu ortağı ve CEO’su Nanfeng, “Web3.com Ventures ve diğer üst düzey yatırımcıların ZK’yı her boyuttaki uygulama ve genel kullanıcılar için erişilebilir hale getirme misyonumuzu desteklemesinden heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu fon, ekibimizi ve müşteri tabanımızı genişletirken platformumuzu yenilemeye ve geliştirmeye devam etmemizi sağlayacak.”

Opside’ın ZK-RaaS ile PoS ve PoW mutabakatına yönelik yenilikçi yaklaşımı sektörde şimdiden büyük ilgi gördü. Bu tohum turu finansmanı, şirketin bu alanda lider bir platform olarak konumunu daha da güçlendirmesini sağlayacaktır. Daha fazla işletme uygulamalarını optimize etmeye ve verimliliği artırmaya çalıştıkça, Opside sıfır bilgi teknolojisinden yararlanmak isteyen uygulamalar için başvurulacak platform haline gelmek ve hız, güvenlik ve eğlence talep eden kullanıcıları çekmek için iyi bir konuma sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir