‘Amirim’ Erdal Beşikçioğlu’nun Kızıyla Döktürdüğü Anlar Göbek Atma İsteğinizi Uyandıracak

Erdal Beşikçioğlu, nam-ı diğer Behzat Ç. şimdilerde ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç Hikayesi’ ile seyirci karşısına çıkıyor. Üstelik ünlü oyuncu dizide kızı Derin Beşikçioğlu ile birlikte rol alıyor. Dizinin yemeğine katılan baba kızın karşılıklı döktürdüğü anlar sizde de göbek atma isteği uyandıracak. ??

Behzat Ç. dizisiyle akıllara kazınan Erdal Beşikçioğlu, Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç Hikayesi dizisiyle yeniden seyirciyle buluşacak.

Yayınlandığı dönemlerde ekrana damgasını vuran Behzat Ç, yıllardır akıllarımızdan silinmedi. Hal böyle olunca, ‘Bir Behzat Ç Hikayesi’ de kaçınılmaz oldu.

Erdal Beşikçoğlu, dizide kızı Derin Beşikçoğlu ile birlikte rol alıyor.

Blutv’de yayınlanacak olan dizinin galası da 5 Aralık’ta düzenlendi. Baba kızın beraber ilk rol alacağı dizi büyük bir merakla bekleniyor. Bir yandan da Beşikçioğlu ailesinin dizide yaşadıkları merak ediliyor!

Beşikçoğlu, dizinin galasında kızı Derin’in bu günlere nasıl geldiğini anlatarak duygusal bir baba kız konuşması gerçekleştirdi.

Derin Beşikçioğlu yaptığı açıklamalarda ‘Bir şeyi başarıcaksam ben Derin olarak başarmayı tercih ettim. Babamın yardımı tabii ki var ama bir işe beni onun sokmasını, elimden tutmasını o mantıkta istemedim.’ dedi.

Son olarak dizinin yemeğinde buluşan Erdal ve Derin Beşikçioğlu, karşılıklı kurtlarını dökmeyi de ihmal etmedi. Pek tabii ‘Ankara havası’ eşliğinde!

O anları izlemek sizde de göbek atma isteği uyandırabilir, şimdiden söyleyelim!

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x