Popüler Analist 2024 İçin İlk 5 Altcoin Listesini Açıkladı!

Kripto para piyasası yeni bir yıla hazırlanırken, yatırımcılar kendilerine yeni umutlar vaat eden projeler arıyor. Bu noktada popüler analist Lark Davis, beklenen boğa piyasası için ilk 5 altcoin seçimini paylaşıyor. Davis, BEAM, JOE, LINK, DOT ve ILV’yi en iyi seçimleri olarak tanımlıyor.

JOE, BEAM ve DOT son 30 gün içinde önemli fiyat artışları kaydetti.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa 2022’ye kıyasla iyi bir yıl geçirdi. Dahası, yıl sona ererken piyasa oyuncuları, 2024’ten oldukça umutlu. Bu yüzden, potansiyeli olan altcoin proje arayışları tüm hızıyla devam ediyor. Popüler kripto analisti Lark Davis, beklenen 2024 boğa piyasası için ilk beş altcoin seçimini listeledi. Davis, BEAM, JOE, LINK, DOT ve ILV’den yeni yıla girerken yükselişe geçtiği tokenler olarak bahsediyor. Davis, tokenlerin bir dizi katalitik itici güce bağlı olarak yukarı yönlü dalgalanmalar görme potansiyeline sahip olduğunu vurguluyor.

Listenin ilk sırasında JOE (JOE) var

JOE, Aralık ayında daha geniş kripto piyasasının yükseliş momentumundan yararlanan tokenlardan biri. CoinMarketCap verilerine göre, token son 30 gün içinde fiyatına %77,18 oranında değer kattı. Ayrıca, merkezi olmayan değişim platformu Trader Joe’nun yerlisi olan token, son yedi günde %8,37 oranında artış gösterdi.

Beam (BEAM) de altcoin listesine giriyor

BEAM, oyun ağı Beam ağı için yerel kripto varlığı. Geçtiğimiz 30 gün içinde token %105,93 gibi muazzam bir yükseliş kaydetti. Ancak, son yedi gün içinde token %6,87’lik bir düşüşle momentumunun durduğunu gördü. CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, token şu anda tanesi 0,01862 dolardan el değiştiriyor.

Analist Chainlink’i (LINK) de unutmuyor

Analist, birkaç katalizörün LINK’in yukarı yönlü ivmesini artıracağını ileri sürüyor. Davis, özellikle Chainlink’in kurumsal yatırımcıları bünyesine katması ve DeFi alanını değiştirmesi beklenen CCIP yükseltmesine işaret ediyor. Altcoin piyasasındaki patlamaya rağmen, LINK’in fiyatı %1’lik marjinal bir artış gösterdi. Bununla birlikte, token Kasım ve Ekim aylarında daha önemli kazançlar elde etti. Bu arada yıllık grafikte LINK %148 artış kaydetti.

Bir başka üst düzey altcoin Polkadot (DOT) listede yer alıyor

CoinMarketCap’in verileri, DOT’un bu Aralık ayında kripto piyasasındaki ralliye katılan altcoinlerden biri olduğunu gösteriyor. Bu dönemde token, fiyatına %66,6 oranında değer kattı. Şu anda DOT, her biri 8,81 dolardan işlem görüyor. Mevcut fiyat, son 24 saat içinde %2,77’lik bir düşüşü temsil ediyor.

Son sıradaki altcoin: Illuvium (ILV)

ILV, Illuvium oyun ekosisteminde çeşitli amaçlarla kullanılan bir ERC-20 tokeni. Davis’e göre token, yeni oyunlar piyasaya sürüldükçe ve önem kazandıkça Illuvium’daki artan faaliyetlerden faydalanabilir. Son verilere göre, token son 24 saat içinde %0,372lik bir düşüşle göstererek 103 dolardan işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x