Protesto edildi Ata’nın kızı Ülkü Adatepe’yle fotoğrafını paylaştı

Dün akşam Kıbrıs’ta sahneye çıkan Özcan Deniz, Cumhuriyet’in 100. yılını kutlamadığı ve marş söylemediği iddiasıyla çatal ve bıçaklarla masaya vurularak protesto edildi.

Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları ülkenin çeşitli yerlerinde devam ederken Özcan Deniz de dün akşam Kıbrıs’ta sahneye çıktı. Konserin başında 29 Ekim’le ilgili konuştuğu ileri sürülen Deniz, 100. Yıl Marşı’nı okumadığı iddiasıyla seyirciler tarafından yuhalandı.

ÇATAL VE BIÇAKLARLA MASALARA VURULDU

Pop Bizde’de yer alan habere göre, Özcan Deniz konser sonunda marş söyleyerek kutlama yapmadığı iddiasıyla seyirciler tarafından yuhalanarak çatal ve bıçaklarla protesto edildi.

“SEYİRCİLER MARŞ SÖYLEYEREK ÇAĞIRDI AMA GELMEDİ”

Öte yandan GossipPasta isimli hesaba mesaj gönderen bir kullanıcı da Özcan Deniz’in konserin başında Cumhuriyet Bayramı’yla ilgili konuşma yaptığını ancak konser sonunda seyircilerin marş söyleyerek çağırmasına rağmen yeniden sahneye çıkmadığını belirtti.

“ATAMIZDAN BİR YADİGAR”

Özcan Deniz ise hakkındaki iddialarla ilgili henüz bir açıklama yapmadı ama sosyal medya hesabından cevap niteliğinde 2012’de aramızdan ayrılan Mustafa Kemal Atatürk’ün en küçük manevi kızı Ülkü Adatepe ile fotoğrafını paylaşarak, “Sen de özlendin. Her karşılaşmamızda ATAMIZDAN bir yadigar ile karşı karşıya olmanın heyecanını yaşatmış olmanı asla unutmayacağım. Rahmetle anıyorum” notunu düştü.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x