‘Tırnaklarım dışında tamamen doğalım’ demişti! ‘Keşke hiç göğüs büyütme ameliyatı olmasaydım’

Dünyaca ünlü eski İngiliz futbolcu David Beckham ve modacı eşi Victoria Beckham, 1999 yılından beri mutlu bir evlilik sürdürüyor. Brooklyn, Romeo, Harper, Cruz isimlerinde dört çocuğu bulunan ünlü çift, sosyal medya paylaşımları ve özel hayatlarıyla sık sık gündeme geliyor.

Victoria Beckham, son olarak göğüslerine yaptırdığı estetik operasyondan pişmanlık duyduğunu itiraf ederek geçmişte geçirdiği estetik operasyonlar hakkında içini döktü.

“KIZILMLA KONUŞAMIYORUM”

Allure dergisine konuşan 49 yaşındaki eski ‘Spice Girls’ üyesi, şu ifadeleri kullandı:

Dürüst olmak gerekirse, keşke göğüslerimi büyütmek için ameliyat olmasaydım. 12 yaşındaki kızım Harper’la bu konu hakkında konuşamıyorum. Bir gün bu konudaki deneyimlerimi onunla paylaşabilirim, ama henüz o noktada değiliz.

DEDİKODULARI REDDETTİ

Ünlü ismin göğüslerini büyütmek için bıçak altına yattığı söylentileri, ilk olarak 1990’da çıkmıştı. Victoria bu dedikoduları reddederek; “Tırnaklarım dışında tamamen doğalım. Saçlarım için biraz yardım alıyorum ve biraz da bronzlaştırıcı kullanıyorum. Hepsi bu” demişti.

Ancak yazar Andrew Morton, Beckham’ın 1999’da ilk oğlu Brooklyn’in doğumunun ardından göğüs implantları için Londra’daki bir kliniği ziyaret ettiğini ortaya çıkarmıştı.

“ÖZGÜVENSİZLİĞİMİN BİR İŞARETİ”

Daha sonra göğüs implantlarını çıkarttırarak tekrar doğal görünümüne kavuşan Victoria Beckham, 2017’de estetik yaptırdığını ilk kez itiraf ederek şöyle konuşmuştu:

Geçmişte çekilen fotoğraflarıma bakınca ‘vay be, göğüslerim boynuma kadar çıkmış’ diyorum. Muhtemelen şunu söylemeliyim: Göğüslerinizle uğraşmayın. Onca yıl bıçak altına yattığımı inkar ettim, bu çok aptalcaydı. Özgüvensizliğimin bir işaretiydi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x